محل تبلیغات شما
چرم 
سبک چه ویژگی‌هایی دارااست و چطور باید از آن حفظ کنیم؟ چرم‌ها گونه های گوناگون دارا‌هستند که هر کدام از پوست حیوانات خاصی تهیه و تنظیم میشوند و پروسه ایجاد متفاوتی دارا هستند . چرم سبک یک عدد از اشکال چرم‌های طبیعی می‌باشد که در تولید کیف و کفش و البسه چرم مسئله به کارگیری قرار می‌گیرد . این چرم نرمی خاصی دارااست و نازکی و سبکی آن سبب شده کاربرد زیادی در تولید پوشاک چرمی داشته باشد . اما این جور چرم زخم پذیری بیشتری نسبت به اشکال دیگر چرم دارااست و باید مراقبت از چرم سبک نیاز به رعایت نکات خاصی دارد که در این مطلب خواهید خواند . 

کیف پول

چرم 
سبک چیست؟ در یک جور بندی چرم‌ها را بر شالوده پوست حیوانی که از آن به دست آمده است به اشکال مختلفی تقسیم میکنند مانند چرم بز، چرم گاو، چرم کروکودیل، چرم گوساله، چرم گوسفند، چرم شترمرغ و … . در مدل بندی کلی‌تری چرم‌ها بر اساس ضخامت و اندازه استحکام و نرمی آن به سه جور کلی تقسیم می‌شوند، چرم سبک، چرم نیمه‌سنگین و چرم سنگین . چرم سبک از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بره و بز به دست می آید و نسبت به اشکال دیگر چرم نرم‌تر و سبک‌تر هست و به همین دلیل در تولید پالتو و کاپشن چرم که راحتی در آن اهمیت دارااست و انواعی از کیف و کفش زمینه استفاده قرار میگیرد . این مدل چرم زیرا نرم‌تر است راحت‌تر چروک می‌شود و احتمال زخم و ساییدگی در آن عمده میباشد به همین دلیل نگهداری از آن اهمیت بیشتری دارااست . 

چرم 
گوسفندی از گونه های چرم سبک می باشد 
منزه 
کردن و ضدآب کردن چرم سبک نگهداری و محافظت از چرم سبک نیاز به انجام کارهایی داراست که این کارها در چندین مرحل چهره میگیرد . 
برای نگهداری از چرم سبک شما به ابزارهای تحت نیاز دارید: 
اسپری 
منزه کننده سطح های چرمی پارچه 
سپید تمیز یک 
محل با تهویه مناسب یک 
سطح صاف که کثیف شدن آن مسائل ای نداشته باشد گام اول: برای شروع کار ابتدا ابزارهای مناسب را تنظیم کنید، مطمئن شوید اسپری تمیز کننده سطوح چرمی برای خرقه و کیف و کفش چرمی شما مطلوب است و جهت اطمینان آن را روی قسمت کوچکی از خرقه تست فرمائید تا از عدم جراحت به بافت و رنگ آن مطمئن گردید . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی