محل تبلیغات شما
چرم 
سبک چه ویژگی‌هایی دارااست و چطور باید از آن حفظ کنیم؟ چرم‌ها انواع متفاوت دارا هستند که هر کدام از پوست حیوان‌ها خاصی تهیه و تنظیم میشوند و روند ایجاد متفاوتی دارند . چرم سبک یک عدد از انواع چرم‌های طبیعی است که در تولید کیف و کفش و البسه چرم موضوع استعمال قرار می گیرد . این چرم نرمی خاصی دارد و نازکی و سبکی آن باعث شده کاربرد متعددی در ساخت پوشاک چرمی داشته باشد . اما این مدل چرم آسیب پذیری بیشتری نسبت به انواع دیگر چرم دارد و باید حفظ از چرم سبک نیاز به رعایت نکات خاصی دارد که در این مطلب خواهید خواند . 

کیف پول

چرم 
سبک چیست؟ در یک دسته بندی چرم‌ها را بر اساس پوست حیوانی که از آن به دست آمده می‌باشد به اشکال مختلفی تقسیم می‌نمایند مثل چرم بز، چرم گاو، چرم کروکودیل، چرم گوساله، چرم گوسفند، چرم شترمرغ و … . در مدل بندی کلی‌تری چرم‌ها بر مبنا ضخامت و اندازه استحکام و نرمی آن به سه مدل کلی تقسیم می‌شوند، چرم سبک، چرم نیمه‌سنگین و چرم سنگین . چرم سبک از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بره و بز به دست می‌آید و نسبت به اشکال دیگر چرم نرم‌تر و سبک‌تر میباشد و به همین ادله در ساخت پالتو و کاپشن چرم که راحتی در آن اهمیت داراست و انواعی از کیف و کفش مورد به کار گیری قرار می گیرد . این نوع چرم زیرا نرم‌تر میباشد راحت‌تر چروک میشود و احتمال زخم و ساییدگی در آن بیشتر می باشد به همین عامل نگهداری از آن اهمیت بیشتری داراست . 

چرم 
گوسفندی از اشکال چرم سبک هست 
منزه 
کردن و ضدآب کردن چرم سبک مراقبت و محافظت از چرم سبک نیاز به انجام کارهایی دارد که این امور در یکسری مرحل رخ می گیرد . 
برای حفظ از چرم سبک شما به ابزارهای ذیل نیاز دارید: 
اسپری 
منزه کننده سطح های چرمی پارچه 
سفید تمیز یک 
محل با تهویه مناسب یک 
تراز صاف که آلوده شدن آن مسائل ای نداشته باشد گام اول: برای استارت فعالیت مقدمه ابزارهای مناسب را تنظیم کنید، مطمئن شوید اسپری تمیز کننده سطح های چرمی برای لباس و کیف و کفش چرمی شما مناسب هست و جهت اطمینان آن را روی قسمت کوچکی از خرقه آزمایش نمایید تا از عدم زخم به بافت و رنگ آن مطمئن شوید . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی