محل تبلیغات شما
با گذشتن از فصل بهار و عوض کردن جامه های خنک و نخی باید به تامل یک کیف مطلوب برای فصل‌پاییز نیز باشین، یک کیفی که نیز جادار باشه نیز ظاهر خیلی نیکی داشته باشه و در ضمن محصول مضاعف خوبی داشته باشه . 

کیف دوشی

کیف دوشی یا این که همون کیف پول  این دسته کیف برای اشخاصی مطلوب می‌باشد که علاوه بر پول های عادی دلار و پول های دیگه هم پا خودشون برمیدارین و حتی کارت های بانکی نیز میتونین باطن این جور کیف بذارین . 
کیف 
دستی چرمی 
این جور کیف هم بصورت دستی و هم به فیس رودوشی میتونین به کار گیری کنین . یک بند جداگانه داراست که زمانی که بخواهید روی دوش خود بگذارید می توانید از آن به کار گیری نمایید . کیف 
رودوشی چرمی 
برای فصل فصل‌پاییز این کیف رو میتونین برای دانشکده به کار گیری کنینهم جنس دوچندان خوبی داره و جاداره چون برای دانش کده شما نیاز دارین حداقل یک الی دو کتاب و سررسید با خودتون حمل کنین و این آیتم شایسته ترین جور برای استفاده در کالج می‌باشد . 
نوع کیف چرم رودوشی نه یکی از نوع های فراوان خوشگل و جادار میباشد این محصول بخش اعظم برای استعمال بانوان وقتی که برای تفریح به بازار می روند و می خواهند کیف تبارک و جاگیری با خود حمل نکنند 
ابعاد: 
۲۰ × ۶/۵ × ۱۵ 

این دسته کیف چرم را با نام کیف چرم نیمه اداری میشناسند . این فرآورده را علاوه بر این که بانوان به کار گیری می کنند قابل استعمال برای آقایان هم هست . این فرآورده بسیار جادار بوده و از فراوان مطلوب بذای محل عمل و دانش کده می‌باشد . 

ابعاد: 
۳۰ × ۸ × ۲۷ 

با این درحال حاضر گزینش کیف چرم تماما ذوق اس بوده و هر فرد با توجه به ذوق و سلیقه و نیازی که داراست کیف مسئله حیث خویش را تعیین می‌کند . 
برای اینکه بتوانید سهل خیس کیف مورد لحاظ خویش را خریداری فرمائید لطفا این مطلب را مطالعه فرمایید . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی