محل تبلیغات شما

آیا وقت آن است که چرم را بپوشانیم؟

گاوها برای تأمین غذا در بازار فست فودها کار می کنند. در حال حاضر، با تبدیل چرم به صورت فصلی، آنها در حال تبدیل شدن به بخشی از مد روز است. ما به زودی باید هر سال 430 میلیون نفر را بکشیم. لوسی زیگل می تواند بدون چرم زندگی کند (تقریبا تقریبا)

کیف دوشی

 "ما نیاز به خرید قطعاتی داریم که می توانیم در طول زندگی مد ما گرایش داشته باشیم": لوسی سیگل. طرز تهیه ی امیدوار لاوری. مو و آرایش Ellie Tobin با استفاده از NARS. ژاکت فراتر از یکپارچهسازی با سیستمعامل کیسه های Matt و Nat. عکاس: کریس فلید برای ناظر

بعد از چند ماه با یک کیف دستی شکسته، در نهایت در جایی پیدا کردم که آن را اصلاح کنم. این یک فروشگاه زیرزمینی به نام هوشمندانه با چرم در برتون بود. مالک این قطعه را مورد بررسی قرار داد و اعلام کرد که "مشکل ارزان". او به زیبایی آن را دوخت و اکنون دوباره در خدمت است.


در بین ماشین آلات سنگین خود برای مشت زدن، دوختن و تعمیر برخی از سخت ترین پنهان های شناخته شده بشر، یک کیسه ی چرمی قرمز رنگ را دیدم، مانند ممکن است یک پست نامه ی پست جدید جهان را حمل کند. من یادم رفت از کیسه های دستبند و دستبند که مادرم داشت. این کیسه (همراه با او) حضور مداوم و مطمئن در مدرسه در مدرسه بود. از آن، او همیشه قادر به تولید بافت، تغییر برای پین های اتوبوس و مو به مناسبت کلاس باله چهارشنبه شب، مانند مری Poppins در سال 1970.


 پوسته ها در دباغی موقت با کارگران، از جمله کودکان، زانو عمیق در مواد شیمیایی سمی پردازش می شوند

چنین خاطراتی برای دروازه های آینده برای نسل های آینده وجود نخواهد داشت. کیف دستی چرم - یک بار هدیه ای که به هنگام عروسی تقریبا به همان اندازه اهمیت دارد به عنوان یک لباس عروسی برگزار می شود و به دنبال موفقیت بی رحمانه ریزش مو است. در 12 ماه گذشته، 31 درصد از بریتانیایی ها یک کیف دستی یا کیف پول خریداری کرده بودند، و آنها را مورد علاقه ما قرار دادند، با فروش انگلیس در سال گذشته به 1،34 میلیارد پوند.


برای طرفداران، چرم مواد مخرب نهایی است که در آن پاتین فقط طول عمر طولانی خود را جالب می کند. این امر اگر شما دوست دارید، برای کشتن یک حیوان (که و این واقعیت است که پوست یک محصول فرعی گوشت است، مثل چربی سوز - چربی گاو - استفاده می شود در لوازم آرایشی و خمیر دندان). اما کیف دستی کیفی دیگر کیف برای زندگی نیست. خانه های مد لوکس، کالاهای چرمی سوخت موشک توسعه انبوه آنها در دهه گذشته است. به مارک های خیابانی مد بالا خیابان آنها نشان دهنده یک گاو پول نقد بی نظیر است. به مصرف کنندگان آنها فقط یک محصول مد یکبار مصرف هستند. واقعیت این است که آنها از پوست یک حیوان ساخته شده است اتفاقا.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی