محل تبلیغات شما

چرم 
روسی 
از چرم روسی برای تولید چمدان به کار گیری می شود . 
از چرم روسی برای ساخت چمدان به کارگیری می شود . 
همان طور که از نام این مدل چرم بر می‌آید، نخستین توشه در روسیه تنظیم شده است . عمل پوست پیرایی با به کارگیری از پوست درختهای بید و غان انجام میشد . این نوع چرم با بوی خوشایندی که داشت، شناخته می شد که به بوی خوش روغن درخت غان مربوط می باشد . امروزه ساخت اینگونه چرم ، دیگر منحصر به فرد مرزوبوم روسیه نمی‌باشد و در بخش اعظمی از کشورها با استفاده از مواد پوست پیرایی گیاهی ، تولید می گردد . 
از این گونه چرم برای صحافی کتاب ، ایجاد کیف بغلی ، چمدان و لباس استفاده می‌شود 

کیف اداری

چرم‌های 
دانه‌دار یک رویه 
چرم‌های 
دانه‌دار یک رویه 
در این گونه از چرم‌ها از لایه خارجی پوست به کارگیری می‌شود، که پوست سمباده خورده و پردازش می‌شود تا علایم و نشانه‌های طبیعی پوست از آن حذف شود، و همین دستور سبب ساز ساخت بافت صاف و دوام بالای کیف می‌شود، هر چند پردازش و کاری که روی این جور چرم انجام می‌شود، از قدمت حقیقی و واقعی آن می‌کاهد . 

چرم‌های 
دانه‌دار کامل 
چرم‌-دانه‌دار-کامل 

از لایه فرنگی پوست به کار گیری می گردد ولی پردازش نمی‌گردد، نشانه‌های طبیعی در این چرم مشهود است، محکم‌ترین و بادوام ترین مدل چرم هستند . 

چرم 
کرومی 
چرم 
کرومی 
چرمی هست که مواد کلیدی در دبّاغی آن بر پایه کروم هست و بر سطح برخی چرم های کرومی که روش نا مرغوبی دارا‌هستند برنامه ای را بصورت تصنعی چاپ می کنند که به آن کرومی چاپی میگویند . 

چرم 
جیر 
چرم 
جیر 
از پوست بز و گوساله تنظیم می شود که طی روند خاصی و بوسیله وسایل خاصی چهره آن را پرداخت می نمایند و سطح گوشتی را به فیس مخملی در می آورند که بیشتر به تیتر آستر در داخل دیگر تولیدها به کارگیری می گردد . 


چرم 
اشبالت 
چرم 
اشبالت 
چرمی می باشد شبیه جیر که از ورقه کاغذ کردن چرم های قطور گاوی به دست می آید که نسبت به جیر سطح پایینتر محسوب و طبقه بندی می گردد . 

چرم 
نوبوک 
چرم 
نوبوک 
چرمی هست که مانند جیر و اشبالت دارنده صورت مخملی می باشد ولی با نازکی زیاد پرداخت شده و دارنده سطحی لطیف میباشد . 

چرم 
ورنی 
ورنی 

چرمی می‌باشد که از پوست گوساله تنظیم می شود و رویه آن با لاک خاصی لعاب و پوشش داده می شود تا ظاهری براق پیدا کند . 

چرمهای 
ماهی‌ها ، خزندگان و انواع داران بطور کلی ، بخش اعظم چرم زمینه نیاز بشر، از پوست حیوانهایی مانند گاو ، گوسفند ، بز و خوک بدست میاید . این حیوان ها را اکثر به خاطر گوشت آنها پرورش می دهند . در واقع پوست آن‌ها ، یک فراورده فرعی به حساب می آید . اما حیواناتی نیز هستند که تنها به حافظه به کارگیری از پوستشان شکار می‌شوند . از پوست شتر مرغ هم چرم بسیار سخت و مرغوب بدست می آید که از آن در تنظیم کیف و کفش و چمدان به کار گیری می‌گردد . بطور کلی می‌توان اذعان کرد که بجز ات ، کمتر مخلوق چرنده یا این که خزنده‌ای وجود دارااست که نتوان پوست آن را به چرم مرغوب تبدیل کرد‌ . 

پوست 
مار و مارمولک 
چرم 
مارمولک چرم 
مارمولک چرم 
مار چرم 
مار این دسته پوست ، مضاعف نازک و در عین حالا سفت هست . زمانی که پوست پیرایی می‌شود، کنار گذاشتن نمی‌خورد و آبرفتگی و کشیدگی پیدا نمی‌کند و تداوم و استحکام متعددی داراست . پوست مارمولکها ، گرانتر از پوست مارها می‌باشد . از یک مارمولک می‌‌توان حدود 30 سانتیمتر مربع پوست بدست آورد . 

پوست 
کروکودیل ها و سوسمارها 
crocodile 
[1600x1200] 
این حیوانات ،‌ پوست زیبایی دارا هستند و از روی نقش‌های تعالی به راحتی می توانند تشخیص داده شوند . این پوست ها ، به اندازه‌ای شهرت دارا هستند که برای ساخت تقلبی آن‌ها با پرس‌های فولادی ، نقش‌های سوسمار را بر روی پوست گاو ، نقش و اثبات می نمایند . پوست سوسمار ، بخش اعظم از پوست کروکودیل قضیه استفاده قرار میگیرد و برای ایجاد چمدانهای جایگاه یک ، کیفهای نه و کفشهای مرغوب مرتبه یک استفاده می‌گردد . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی