محل تبلیغات شما

چرم 
بزی: گونه های پوست بزتراکم الیاف آن به نسبت چرم گاوی کمتر اما از چرم گوسفندی اکثر می باشد و مقاومت بالایی داراست . محل خروج موی به وضوح بر روی چرم مشاهده می شود و به راحتی از سایر چرم ها قابل تشخیص می‌باشد . با اعتنا به کاربرد آن به دو رخ نرم و کم آب ارائه می شود . موردها مصرف آن در گونه های کیف و کفش نه می باشد . چرم بزی در تهیه ی جیر و ساخت کیف های کوچک تر نیز استفاده می شود . چرم بزی دارنده اشکال مختلفی می باشد و در ضخامت های مختلف همپا با درجات کیفی متفاوت عرضه می شود . چرم های مویی، جیر از دیگر اشکال این نوع چرم است که می بضاعت برای ساخت محصولاتی دوچندان خوشگل از آن استفاده کرد . 

کیف نهچرم 
گاومیش: این چرم بدلیل کلفت بودن در تهیه و تنظیم کمربند کاربرد بیشتری داراست . 


بطور کلی ، بیشتر چرم موضوع نیاز بشر، از پوست حیوانهایی مانند گاو ، گوسفند ، بز و خوک بدست می‌آید . این حیوان‌ها را بیشتر به یاد گوشت آنان پرورش می‌دهند . در واقع پوست آن‌ها ، یک فراورده فرعی به اکانت می‌آید . ولی حیواناتی نیز می‌باشند که صرفا به خاطر استفاده از پوستشان شکار می گردند .
[…] چرم ارگانیک از دباغی پوست ناپخته جانورانی مانند گاو به‌ دست می آید . گونه های چرم ارگانیک با توجه به منشأ آن به نوع های حیوانی، انسانی، گیاهی تقسیم می شود . 


چرم 
طبیعی چرم طبیعی از دباغی پوست ناپخته جانورانی مثل گاو، گوسفند، شترمرغ، کروکودیل، مار و … به‌دست می‌آید . دباغی به فرآیندی اطلاق می شود که طی آن پوست فسادپذیر حیوانات را در مواد شیمیایی و گیاهی متفاوتی می خیسانند تا تداوم بیابد . در فیض پوست به یک مادهٔ طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای مختلف تبدیل می شود .دباغی 
چرم ارگانیک در مراکش 
انواع 
چرم طبیعی چرم را از دیدگاه کلی به دو جور ی ارگانیک و مصنوعی می بضاعت تقسیم چرم طبیعیکرد . 
انواع چرم طبیعی با توجه به منشأ آن به مدل های پایین تقسیم می شود: 


چرم 
حیوانی:چرم ارگانیک از پوست حیوانات این نوع از چرم طبیعی از پوست حیوانات به دست می آید . این حیوان می‌تواند: گوسفند، گاو، بز، شترمرغ، مار و … باشد . 

چرم 
انسانی: 
این بخش منحصر به فرد اعضای طلایی هست . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی